• 1 z 2
 

Phoenix 99

Neohodnoceno
 
Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Varianta
15 475 Kč
   
Značka John Wilson
Kategorie Revolution
Záruka 1 rok
 

Pokud máte rádi tradiční Pattern 99 a chcete něco ještě tužšího a lehčího, našli jste svou čepel. Phoenix 99 se vyznačuje ikonickou křivkou Pattern 99 s jedinou výjimkou - spodní zub není zúžený a zvýšili jsme výšku sloupku. Zatímco zkosený spodní zub může pomoci těm, kteří hledají trochu předtočení a nechtěného tažení, tato čepel se zaměřuje na čisté skokany ve světě bruslení. Při odrazech se zoubek krásně zabodne do ledu. Vaše bruslařské dovednosti budou také těžit z vyšší výšky sloupku, aby se zabránilo jakémukoli vyklouznutí z vašich bot. O 46 % lehčí než tradiční Pattern 99, nano nabitá matrice Phoenix 99 vám pomůže dosáhnout výšek, o kterých jste si nikdy nemysleli, že jsou možné. Nahoďte vodicí lištu z nerezové oceli naplněnou molybdenem a vanadem pro dobrou míru a máte nejodolnější čepel na planetě.

Primární poloměr: 8 ft (2,4 m)

Sekundární poloměr: Jemný

Zoubky: Přímý řez

Výška sloupku: Vysoký

Čepel: Paralelní

***

If you like the traditional Pattern 99 and want something even stiffer and lighter, you’ve found your blade. The Phoenix 99 features the iconic Pattern 99 curve with only one exception--the bottom tooth isn’t tapered and we’ve jacked up the stanchion height. While a tapered bottom tooth can help those seeking a bit of pre-rotation and unwanted drag, this blade targets the pure jumpers in the skating world. As you tap in on your take-offs, you’ll get a deep bite into the ice that will drive any Zamboni driver crazy! Your skating skills will also benefit from the higher stanchion height to prevent any slip-out from your boots on those deep edges the judges are always looking for. 46% lighter than the traditional Pattern 99, the Phoenix 99’s nano charged matrix formula will help you reach heights you never thought possible. Throw in a stainless steel runner packed with molybdenum and vanadium for good measure and you’ve got the toughest blade on the planet.

Primary rocker: 8 ft (2.4 m)

Secondary rocker: Subtle

Toe Pick: Straight Cut

Stanchion Height: High

Blade Feature: Parallel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: