• 1 z 2
 

Phoenix Gold

Neohodnoceno
 
Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Varianta
15 475 Kč
   
Značka John Wilson
Kategorie Revolution
Záruka 1 rok
 

Phoenix Gold představuje to nejlepší od značky John Wilson, protože mistrovsky ctí ikonickou křivku Gold Seal a integruje ji s nano nabitou matricí, aby poskytovala zvýšenou pevnost a výkon v celém rámu čepele z uhlíkových vláken.

Na rozdíl od technologie Revolution, která se soustředí na její citlivost a flexibilitu, jsou čepele Phoenix Gold jednou z nejtužších čepelí v naší řadě a dokonale se hodí pro ty, kteří touží po tuhosti a maximální pomoci při skoku. Phoenix Gold navíc zobrazuje vodicí lištu z nerezové oceli nabitou karbidovými generátory, jako je molybden a vanad, pro bezkonkurenční houževnatost, ochranu proti korozi a životnost hran. I když vzdáváme hold křivce zlaté pečeti v nomenklatuře Phoenix Gold, vezměte prosím na vědomí, že Phoenix Gold se nevyznačuje zúženým a dutým povrchem, který má Gold Seal. Když myslíte na Phoenix Gold, myslete na: nerezová ocel, tuhá, zakřivení Gold Seal a nejlehčí čepel, která kdy byla vyrobena.

Primární poloměr: 8 ft (2,4 m)

Sekundární poloměr: Agresivní

Zoubky: Příčný řez

Výška sloupku: Vysoká

Čepel: Paralelní

***

The Phoenix Gold represents the best of the John Wilson brand as it masterfully honours the iconic Gold Seal curve and integrates it with a game-changing nano charged matrix formula to provide increased strength and performance throughout the blade’s carbon fibre frame.

Unlike the Revolution technology which is centred around its responsiveness and flexibility, the Phoenix Gold is one of the stiffest blades in our range and is perfectly suited for those craving rigidity and maximum airtime from their blades. Furthermore, the Phoenix Gold displays a stainless steel runner packed with carbide generators like molybdenum and vanadium for unrivalled toughness, rust prevention and edge life. While we pay homage to the Gold Seal curve in the Phoenix Gold’s nomenclature, please note that the Phoenix Gold does not feature the tapered and hollow-ground feature which the Gold Seal possesses. When you think Phoenix Gold, think: stainless steel, rigid, Gold Seal curve and the lightest blade ever made.

Primary rocker: 8 ft (2.4 m)

Secondary rocker: Aggressive

Toe Pick: Cross Cut

Stanchion Height: High

Blade Feature: Parallel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: