• 1 z 8
 

Edea Piano Man

Neohodnoceno
 

Pro objednání šířek B a D nás, prosím, kontaktujte osobně. Děkujeme

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Varianta
15 900 Kč
   
Značka Edea
Kategorie Top Level
Záruka 2 roky
 

Pro inovátory, co neznají limit.

Světově nejpokročilejší bota

Tvrdost: - 95 Extra tvrdá

Výkon: Trojité / čtverné skoky

 

Budoucnost na vašich nohou

- Piano je víc jak bota. Piano je víc jak nejlepší materiály a nejnovější technologie. Piano je antišoková. Přejděte do budoucnosti.

Víc než je pocit

- Edea Anti-Shock vám poskytne maximální pocit. Negativní energie jsou absorbovány, což vám dává lepší platformu. Hladší skluz zajišťuje rychlejší přechody a vzlety. Ušetřená energie znamená, že můžete trénovat déle a tvrději. Vnímejte a vyjadřujte se více.

Buďte rychlejší, běžte výš

- Inovace znamená rychlost, lepší skoky a pocity. Unikátní tvar boty a tenčí podrážka zlepšují přenos síly, zkracují reakční dobu a zvyšují kontrolu. Nižší těžiště zvyšuje stabilitu. Ciťte se lépe ve hranách.

Tvarovaná pro výkon

- Výkon bez bolesti. Anatomická stavba spolupracuje s vaším tělem. Ergonomický zámek paty optimalizuje polohu chodidla a paměťová pěna drží bez tlaku. Tepelně tvarovatelná bota může být tvarována přímo v obchodě tak, aby vám perfektně seděla. Začněte napřed, zůstaňte napřed.

Připraveny pro vás

- Piano je navrženo tak, aby pracovalo s vaším tělem pomocí nejnovějších materiálů, a rychle se vám přizpůsobilo. Mikroperforovaná vzduchová podšívka znamená, že naše boty rychleji schnou. Udrží vás oba svěží na další trénink.

***

For innovators, who know no limits.

The world’s most advanced boot.

Toughness: 95 - extra hard

Performance: Triple / Quad jumps

 

The future on you feet

- Piano is more than just a boot. Piano is more than the best materials and the latest technology. Piano is anti-shock. Step into the future.

More than a feeling

- Edea Anti-Shock gives you the ultimate in feel. Negative energies are absorbed, giving you a better platform. The smoother glide ensures quicker transitions and take offs. The saved energy means you can train longer and harder. Feel more and express yourself.

Be faster, go higher

- Innovation means speed, air time and feel. The unique shell and thinner sole improve power transmission shortening reaction time and increasing control. A lower center of gravity increases stability. Feel the power, skate the edges.

Shaped to perform

- Performance without pain. The anatomical structure works with your body. The ergonomic heel lock optimizes foot position and memory foam holds without pressure. The thermoformable shell can be shaped in store for your perfect fit. Start ahead, stay ahead.

Ready for you

- Designed to work with your body using the latest materials, Piano adjusts quickly to you. Get more time for training with our shorter break-in time. The microperforated air tech lining, also means our boots dry more quickly. keeping you both fresher for your next session.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: